סטטיסטיקה על האתר שחזר לתחייה…

כאמור כמעט שנתיים וחצי לא כתבתי באתר. לפני כחודש חזרתי לכתוב במתכונת שבועית קבועה (מאמר אחד שמתפרסם בכל יום שישי בשעה 14:00). יאמר שלא עשיתי פרסום רב: כתבתי הודעה אחת ב- whatsup, אך מה שנראה שעשה את העבודה הוא ה- planet שהמשיך לדגום במרץ את ה- RSS של האתר. אני לתומי הייתי בטוח שאיבדתי את כל הקוראים שלי, אך מסתבר שלא!

Statistics

מניתוח סטטיסטיקת הביקורים באתר ניתן ללמוד שהתנועה באתר בשנה האחרונה שאפה לאפס . זה לא מפתיע מפני שהאתר היה נחשב ל- "מת" גם בקרב מנועי החיפוש. מאז הפרסום הראשון (לפני כחודש) יש תנועת מבקרים קבועה: קצת מעל 200 מבקרים שונים ביום (שמבקרים בממוצע בכ- 600 דפים ביום). בהתחלה חשבתי שמדובר בהתעוררות של מנועי החיפוש, אך לא! אם תביטו בטבלה תראו שהביקורים של מנועי החיפוש די מתונה (2-4 כניסות ביום). גם מתגובות שקיבלתי למאמרים השונים הבנתי: הקהילה נשארה בעינה ולא שכחה את האתר. אז כמובן שאני אמשיך לכתוב מאמרים. הם יתפרסמו כאמור בכל יום שישי, אך זה לא אומר שמידי פעם לא אפרסם פוסט קצר (כפי שעשיתי עתה). יתכן שלחלק מהקוראים יהיה קל יותר להתעדכן מטוויטר, ולכן אשלח ציוץ בכל פעם שיתפרסם פוסט חדש.

6 תגובות בנושא “סטטיסטיקה על האתר שחזר לתחייה…”

 1. אילן בהחלט טוב שחזרת – אני זמן רב עוקב אחרי הRSS בתקווה שתחזור לכתוב פה ולא אכזבת אותי 🙂
  במשך שנים עקבתי אחריך ואני שמח לראות שחזרת לכתוב פה – אפילו גרמת לי להרים שוב את הכפפה ובקרוב אתחיל לכתוב גם את הבלוג שדחיתי במשך זמן רב מדי.
  מי יתן ואגיע לכמויות התנועה שהאתר שלך מייצר.

 2. האמת שזכרתי אותך (איך אפשר שלא? :)), ומידי פעם נכנסתי לבדוק,
  בפעם האחרונה שנכנסתי, הופתעתי.
  ב־RSS שלי מזמן לא נגעתי… אין זמן לכל ההרשמות.

  בכל אופן, רציתי להציע בקשר לפרסום בטוויטר:
  נסה לשלוח גם את שם הפוסט, זה יראה (ונראה) כמו סתם הודעה עם קישור חדש.
  זה גם יזמין להיכנס, וגם טוויטר לא יחשדו שמדובר בחשבון ספאם…

 3. לא, למה יראה? תמחק את המילה.
  זה יראה ההפך מזה.

  עוד הצעה – מה עם תוסף לעריכת תגובות עצמית מוגבלת בזמן?
  אני זוכר שהיה פעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.